Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Będzieszewo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Kukułowo

Kukułowo(Będzieszewo + 17 km)

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki rolne położone obok siebie, pomiędzy istniejąca zabudową mieszkalną, przy drodze gminnej, 1,5 km od Zalewu Szczecińskiego (rzeka Dziwna), 9 km od Kamienia Pomorskiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szewska

Gryfice(Będzieszewo + 17 km)

40,98 zł/m²366 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany sammym w centrum Gryfic. Powierzchnia całkowita lokalu to 366,73 m2. W jego skład wchodzą: -sala sprzedaży 296,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Niechorze

Niechorze(Będzieszewo + 19 km)

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka klasy rv o powierzchni 3000 m2 położona w cichej miejscowości Lędzin położonej nieopodal Niechorza. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal(Będzieszewo + 17 km)

840 000 zł58 m² 14 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż domek całoroczny w stanie deweloperskim o powierzchni 58m 2,wybudowany w 2024r,który usytuowany jest w spokojnej okolicy w miejscowości Rewal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Ościęcin

Ościęcin(Będzieszewo + 16 km)

20 100 zł4 600 m² 4,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka rolna w Ościęcinie. Istnieje możliwość dokupienia podobnych działek! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice(Będzieszewo + 17 km)

520 000 zł346,50 m² 1 500,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, składającą się z parteru (pomieszczenia przeznaczonego na działalność) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wysoka Kamieńska

Wysoka Kamieńska(Będzieszewo + 16 km)

209 000 zł1 894 m² 110,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej gmina Golczewo - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1894 m2 - dostęp do drogi gminnej. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal(Będzieszewo + 17 km)

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Golczewo(Będzieszewo + 14 km)

80 000 zł2 350 m² 34,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatni dostępny teren położony na skarpie i końcu nieutwardzonej drogi wewnętrznej w zespole działek budowlanych, na przedmieściach miejscowości gminnej, oddalonej od morza o 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Gryfice(Będzieszewo + 17 km)

110 000 zł1 282 m² 85,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena. Polecam Państwu działkę położoną w Gryficach przy ul. Dębowy Zagajnik na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość w kształcie zbliżonego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Będzieszewo

Będzieszewo,zachodniopomorskie

77 000 zł77 m² 1 001,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W niewielkiej wsi Będzieszewo oddalonej 5 km od Świerzna oraz 12 km od Kamienia Pomorskiego oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe wraz z ogródkiem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzieszewo

Będzieszewo,zachodniopomorskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu dom mieszkalny o powierzchni 100 m2 wraz z zabudową gospodarczą położony w miejscowości Będzieszewo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzieszewo

Będzieszewo,zachodniopomorskie

280 000 zł101 m² 2 772,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij